Бета - Најмногу нови вести на една тема во последниве 14 часа

Скопје, 3. април 2020 (Inpress) – Претседателката на Инспекцискиот совет, Магдалена Филиповска-Грашкоска, денеска на прес-конференција во Владата ги ...
сите 18 | | | веќе видена

Откако дел од работодавачите на вработените им поделија спогодби за напуштање на работните места за време на корона кризата, Државниот инспекторат за труд ...
| | веќе видена