Тринаесеттото коло од Првата кошаркарска лига ни носи и супервозбудлив натпревар во „Младост“ каде Гостивар го пречекува МЗТ Скопје од 19 часот. Дуелите на ...
сите 2 | | | прочитана: 365 | веќе видена