Шахистите на Алкaлоид и Гамбит Асеко СЕЕ забележаа убедливи победи во 1-то коло на Европскиот клупски куп (ЕКК) во шах, кој во 7. кола се игра во х. „Изгрев“ ...
сите 3 | | | прочитана: 179 | веќе видена

Обложувачите во Sport Life имаа прекрасен викенд со вртоглави добивки и благодарение на акцијата Лето на 500 %, односно на фантастичниот бонус што го нуди ...
| | веќе видена